Rekrutacja w trybie głównym 2020

Kontakt/Contact: tel. 48 56 611 23 98, email: ars@umk.pl bądź annam@umk.pl

Adres Szkoły / Address of the School:

Szkoła Doktorska Nauk Społecznych, ul. W. Bojarskiego 1, 87-100 Toruń, budynek Collegium Humanisticum, pok. C 0.18

MAPA z zaznaczonym budynkiem Collegium Humanisticum

Z powodu ograniczeń związanych z pandemią, wszystkie dokumenty wymagane w procesie rekrutacji muszą być dostarczone do Szkoły w wersji cyfrowej.

Pliki w formacie PDF prosimy przesyłać pod adres email Szkoły: ars@umk.pl

Ustalenia dotyczące formy rozmowy kwalifikacyjnej – czy będzie przeprowadzana na miejscu, czy też w trybie online – zostaną podjęte w sprawie każdego kandydata po jego rejestracji w IRK (link poniżej).

Inne:

English-speaking candidates:

Due to the pandemic restrictions, all documents required in the recruitment process should be delivered in a digital version.

Please send all your documents in PDF files to the email address of the School: ars@umk.pl

Arrangements regarding the form of the interview – whether regular or online – will be discussed with the candidates after their registration in the Online Registration of Candidates (link below).