Szanowni Państwo,
jest nam niezmiernie miło już po raz 8. zaprosić studentki, studentów oraz kadrę naukową uczelni w ramach PROGRAMU GRANTOWEGO na Perspektywy Women in Tech Summit 2026 - największą w Europie konferencję dla kobiet (i mężczyzn!) w nowych technologiach, która odbędzie się w Warszawie 10 i 11 czerwca 2026 r.
Przewidujemy, że tegoroczny Summit znów zgromadzi ponad 10 000 osób z ponad 80 krajów świata. Uczestnikami konferencji będą:
-
studentki (i studenci)
-
inżynierki (i inżynierowie)
-
naukowczynie (i naukowcy)
-
aktywistki (i aktywiści)
-
liderki (i liderzy) ze świata nowych technologii
-
500 najbardziej inspirujących prelegentek i prelegentów
-
100 największych firm technologicznych
-
najlepsze uczelnie techniczne z Polski i ze świata.
Tym samym Summit stanowi dla studentek i studentów jedno z najbardziej inspirujących, rozwojowych oraz energetycznych wydarzeń w kalendarzu akademickim.
Perspektywy Women in Tech Summit
jest przepustką do świata kariery zawodowej i naukowej!
Na konferencję zapraszamy szczególnie studentów i studentki kierunków STEM z Polski i z zagranicy. Mogą oni jak co roku ubiegać się o bezpłatne wejściówki w ramach programu grantowego (z wyłączeniem kosztów podróży i zakwaterowania). Wystarczy wypełnić:
- formularz rejestracyjny dla studentów,
- formularz rejestracyjny dla kadry naukowej.
Termin rejestracji: do 19 maja br.
Summit to dwa intensywne dni, pełne wiedzy i wymiany doświadczeń, 5 scen i 500 wspaniałych mówczyń i mówców, 50 warsztatów i ponad 500 indywidualnych sesji mentoringowych. Jak co roku Summit będzie miejscem ogromnych Targów Kariery (Career Expo) z mnóstwem atrakcyjnych ofert pracy i branżowym networkingiem! Osoby u progu kariery mogą też skorzystać z mentoringu 1:1 oraz posłuchać inspirujących wystąpień i debat m.in. na scenie karierowej. Dla zainteresowanych ścieżką naukową i poszukujących ciekawych tematów badawczych przygotowaliśmy znów Science/Engineering Stage z nowinkami ze świata nauki i inżynierii.
Jedno jest pewne: Summit dla każdego może być wydarzeniem pełnym inspiracji, nowych pomysłów, networkingu i (w tym roku szczególnie – hasłem Summitu 2026 jest UNLEASH NEW ENERGY) ogromnej energii.
Dlatego będziemy wdzięczni za rozpowszechnienie tej informacji oraz wypromowanie jej wśród studentek i studentów. W tym celu przesyłamy niezbędne narzędzia:
-
Gotowy mailing z zaproszeniem dla studentek i studentów – POBIERZ
-
Materiały promocyjne: grafiki, teksty do postów na social media – POBIERZ
-
Informacja prasowa – POBIERZ
Zapraszamy do obejrzenia filmu z zeszłorocznego wydarzenia.
Coll. Humanisticum, Bojarskiego 1, 87-100 Toruń